Villa La Ceiba
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Sportactiviteiten Aquapark Visserij |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Speelzaal | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 300 m² Villa La Ceiba Cancún heeft een buitenzwembad, is geschikt voor maximaal 14 personen en ligt op sechts 25 minuten wandelafstand van het Interactieve Aquarium. De villa in de Zona Hotelera wijk biedt mogelijkheden om vissen in de omgeving, op 2 km van het congrescentrum van Cancun.
Geschiedenisliefhebbers zullen genieten van een bezoek aan het Archeologisch gebied Yamil Lu'um, op loopafstand van 30 minuten hiervandaan.
Villa La Ceiba biedt uitzicht over het meer aan.
De villa biedt een waterkoker, een koelkast en een oven in een complete keuken. La Isla serveert Mexicaanse gerechten en ligt op een klein stukje lopen van de 5-badkamer accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Dolphinaris Cancun4195 km
- Monumento a los Ninos Heroes4716 km
- Playa Ballenas4407 km
- Laguna Nichupte4550 km
- Torta Brava3558 km
- Backstage Theatre3357 km
- Cancun Golf Club at Pok Ta Pok4347 km
- H Roof4146 km
- Luchthavens
- Vliegveld Isla Mujeres25 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Aquapark
- Tuin
- Watersport
- Visserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- CD-speler
- Ledikanten/ Babybedden
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Villa La Ceiba?
Gasten van Villa La Ceiba kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Villa La Ceiba te boeken?
De gemiddelde prijs in Villa La Ceiba is $3724. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Villa La Ceiba te bezoeken?
Gasten van Villa La Ceiba kunnen eten in La Isla restaurant, dat Mexicaanse gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden worden door de villa ondersteund?
Bij de villa kunnen gasten zowel met Mastercard, American Express en Visa als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Villa La Ceiba?
Villa La Ceiba beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Villa La Ceiba mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Villa La Ceiba logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Villa La Ceiba?
Gasten die in Villa La Ceiba verblijven, kunnen gemakkelijk het congrescentrum van Cancun en de Torre Escenica bereiken, die respectievelijk op 2 km van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.